SPORTOWE ATRAKCJE

Wielu z Was lubi aktywnie spędzać czas. W Krakowie można znaleźć wiele ciekawych miejsc, którą rozwiną tą pasję. Miejsca te idealnie nadają się na wspólne spędzanie wolnego czasu z całą rodziną. Zarówno dzieci jak i dorośli w proponowanych miejscach znajdą coś dla siebie.

Park trampolin Go Jump

W tym miejscu zakocha się nie tylko dziecko, ale również nastolatek i osoba dorosła, pod warunkiem, że lubi ciekawie i oryginalnie spędzać wolny czas. Tutaj, wśród proponowanych zajęć, każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieciaki możną skorzystać z ogólnorozwojowych zajęć „Młodzi Ninja”, gdzie przez zabawę na trampolinach mogą ponoć swoje sportowe lęki. Czy wiecie, że przez godzinę skakania na trampolinie można zgubić aż 1000 kalorii? Tak, tak drogie Panie to coś dla każdej z nas. Proponowane zajęcia wzmacniają również całe ciało i jego motorykę. W parku Go Jump instruktorzy przygotują Cię również świetnie do sezonu zimowego, a więc do zjazdu z góry na desce, oraz do sezonu letniego, czyli do wszelkich ewolucji na windserfingu. Każdy najbardziej zagorzały przeciwnik tej formy spędzania czasu, pokocha trampoliny już po pierwszym wejściu.

Aqua Park

Ten największy w Polsce park wodny zachęca mnóstwem atrakcji. Niezależnie od pory roku, można tam miło i aktywnie spędzić czas. Miejsce to przyciąga kompleksowością proponowanych zajęć. Ci którzy lubią bierny odpoczynek, mogą po prostu poleżeć na leżaku, posiedzieć w saunie lub skorzystać z hydromasaży lub leżanek masujących. Dla tych bardziej aktywnych pływanie, masujące bicze wodne lub zjeżdżanie z wielu dostarczających wrażeń zjeżdżalni to doskonałe rozwiązanie. Na powierzchni blisko 2000 m2 oprócz wyznaczonych do pływania torów, znajdziecie ścianką wspinaczkową, basen z falą czy też miejsce do odbijania piłki. Popularnością cieszy się fragment basenu z tzw. rwącą rzeką. Aby nikt z odwiedzających nie zapomniał, że znajduje się parku wodnym w Krakowie, na środku basenu został umieszczony trójgłowy smok, który dla odmiany nie zieje ogniem, a tryska wokoło wodą.