Akcesoria do quadów używanych.

on

Jeżeli lubisz ekstremalną rozrywkę i aktywnie spędzać czas wolny, musisz spróbować jazdy na quadach. Da ci to wiele przyjemności, pozytywnych emocji oraz niezapomnianych wrażeń. Quady można wypożyczyć razem z akcesoriami lub kupić. Nowe quady kosztują ok 10 000 zł w górę, oraz trzeba mieć jeszcze parę tysięcy na akcesoria, które można kupić w sklepie internetowym atv-expert . Jednak, jeżeli nie jesteś przekonany, że jazda ekstremalna ci się spodoba i czy warto wydawać takie pieniądze na nowiutki sprzęt, możesz kupić używanego czterokołowca.

Akcesoria do quadów również można znaleźć używane, na przykład na allegro. Jeżeli akcesoria są dobrej jakości od znanego producenta, można mieć pewność, że będą w dobrym stanie. Niektóre akcesoria do quadów są niezbędne takie jak rękawice ochronne, okulary, kask lub na przykład wyciągarka, bez której czasami nie idzie ruszyć z miejsca. Inne akcesoria takie jak podgrzewane siedzenia lub uchwyty na butelkę czy torbę nie są potrzebne dla każdego i bez nich można się obejść.

Quady stają się coraz bardziej popularne w Polsce, firmy turystyczne proponują wycieczki w góry lub trudne, nieprzejezdne tereny na quadach dla grup zorganizowanych oraz nawet rodzin z dziećmi. Używane quady można odkupić między innymi z takich firm.