Gdzie w Krakowie mogę spytać o dotację dla swojej firmy?

 

Własna firma – to brzmi dumnie, ale od pomysłu na własny biznes i samego założenia firmy do osiągania z niej satysfakcjonujących dochodów jest niestety daleka droga. Rzadko zdarza się tak, że kogoś stać wyposażyć działalność od A do Z dlatego warto konsultować się z  http://pgconsulting.eu/ w sprawie takiej jak dotacje dla firm – Kraków.

 

Biuro – dotacje dla firm – Kraków.

 

W Krakowie powstało wiele gospodarczych działalności, które zaczęły swoją przygodę od dotacji dla firm a trwają one do dziś i mają się świetnie. Zainteresuj się co dają takie udogodnienia. Nie bierz ogromnej pożyczki z banku na wielki procent. Są inne sposoby takie jak dotacje dla firm.

 

Gdzie w 2018 roku można złożyć wniosek?

 

Dotacje

Firmy transportowe

budowlane

sklepy

Dzienna ilość klientów

234

3

300

Średnia pomoc dla przedsiębiorstwa

10 000,00 zł

50 000,00 zł

40 000,00 zł

Wiek pracowników średnio

34

29

27

 

Okolice Krakowa sprzyjają temu aby to właśnie tu otworzyć działalność, która może przynieść ogromne profity. Spełniaj swoje marzenia i realizuj się zawodowo, kto wie może Twoja działalność okaże się strzałem w dziesiątkę? Może właśnie dzięki niej osiągniesz finansową niezależność, o której zawsze marzyłeś? Próbuj swoich sił, dowiedz na co cię stać. Jeśli tego nie zrobisz do końca życia będziesz zastanawiał się co by było gdyby.