Piwa rzemieślnicze na letnie dni.

Czasem w upalny dzień mamy ochotę napić się dobrego, schłodzonego, orzeźwiającego piwa. Jeśli znudziły nam się komercyjne piwa o płaskim smaku, dobrym rozwiązaniem mogą być piwa rzemieślnicze.

Warzone i sprzedawane są one na zdecydowanie mniejszą skalę przez browary pokroju www.trzechkumpli.pl , ale właśnie ze względu na swoją wyjątkowość są godne uwagi.

Piwa rzemieślnicze warzone są z naturalnych składników i tylko od pomysłowości ich twórców zależy ich skład.
Piwa rzemieślnicze warzone są z naturalnych składników.

Piwa rzemieślnicze warzone są z naturalnych składników i tylko od pomysłowości ich twórców zależy ich ostateczny skład. Na takie ciepłe wieczory następujące po upalnych, letnich dniach bardzo dobrym rozwiązaniem będą piwa lekki, często o cytrusowym smaku i aromacie.

W ofercie piw rzemieślniczych można ich znaleźć bardzo wiele.

Piwo rzemieślnicze

Smak piwa

Pan IPAni

cytrusowy

Califia

cytrusowy

American Beauty

cytrusy, mango i liczi

Piece of Cake

cytrusy, jagody i nuty żywiczne

Pan IPAni Double

cytrusy

Blackcyl

cytrusowy, goryczkowy, tropikalny

Otwarcie Sezonu

cytrusowy

Small Talk

agrest, cytrusy i melon

Wybór spośród różnego rodzaju piw rzemieślniczych jest naprawdę bardzo duży. W związku z dużym bardzo zainteresowaniem branża ta cały czas się rozwija, dlatego można się z duża dozą prawdopodobieństwa spodziewać, że z biegiem czasu piwa rzemieślnicze będą coraz częstszymi bywalcami na sklepowych półkach. Na pewno będzie wzrastała także liczba ich przeróżnych rodzajów, co tylko dodatkowo skłoni koneserów złotego trunku do ich kupowania i próbowania. Można zatem wróżyć małym, tradycyjnym browarom ciekawą przyszłość.