Dobry mechanik = Kraków

 

Pytanie teoretycznie banalne, a odpowiedź na nie powinna brzmieć „no pewnie”. Jednak właśnie „powinna. Czy dzisiaj np. http://serwis-gladysek.pl oraz inni mechanicy są faktycznie dobrzy? Czym cechuje się dobry mechanik? Kraków jest miastem, gdzie takiego znajdziesz?

 

Dobry mechanik w Krakowie odpowiednio zadba o Twój samochód, dzięki czemu dłużej będziesz go użytkował.
Dobry mechanik w Krakowie odpowiednio zadba o Twój samochód.

 

Dobry mechanik w Krakowie – to możliwe

Przede wszystkim jeżeli w Krakowie szukasz dobrego mechanika, to musisz sobie odpowiedzieć na istotne, z pozoru bardzo filozoficzne pytanie. Mianowicie:

„Kim według Ciebie jest dobry mechanik w Krakowie? Czym się cechuje?”

 

 

To bardzo istotne, ponieważ wiele osób narzeka „kiedyś było lepiej”. Jednak gdy spytasz ich o jakieś argumenty to ich nie mają. Jedynie puste frazesy. Tak samo jest gdy spytasz w Krakowie osoby o dobrego mechanika. Ci którzy uważają, że ich nie ma prawdopodobnie nie znajdą żadnego sensownego argumentu.
W Krakowie znajdziesz wiele osób, do których łatka „dobry mechanik Kraków” świetnie pasuje, według mnie dobry mechanik, to osoba, która:

  1. Zna się na tym co robi – umie naprawić auto, oraz ocenić co w nim wymaga naprawy
  2. Jest uczciwa – mówi faktycznie jaki jest stan techniczny auta, nie naciąga Cię na dodatkowe „niezbędne” naprawy.

 


To według mnie jest najważniejsze jeżeli szukasz dobrego mechanika. I zapewniam Cię, że znajdziesz takich mechaników. Jednak możliwe, że ich usługi są droższe, w końcu nie dorobią oni sobie robiąc naprawy, których twoje auto nie potrzebuje. Dlatego za dobrego mechanika często musisz więcej zapłacić.