Najciekawsze pomysły na wesele

 

W dobie stale zmieniających się trendów trudno jest wybrać to, co uczyni nasze wesele wyjątkowym. Zbyt duże możliwości wyboru mogą zatem paradoksalnie stać na przeszkodzie do stworzenia spójnej koncepcji imprezy. Organizując wesele w Warszawie warto postawić na klasykę z nutką ekstrawagancji. Podstawą wciąż pozostaje doskonałe menu i perfekcyjny zespół na wesele.

 

Sesja zdjęciowa panny młodej podczas przerwy w graniu zespołu muzycznego na weselu.
Sesja zdjęciowa podczas przerwy w graniu zespołu muzycznego na weselu.

 

Tańczcie do upadłego
Zabawa na weselu rozpoczyna się od pierwszego tańca Pary Młodej. Można postawić romantyczny taniec do nastrojowej ballady lub zaskoczyć gości dynamicznym i spektakularnym tańcem w mniej dosłownej konwencji. Zespół na wesele pomoże wybrać utwór, po czym brawurowo go wykonać. A skoro już jesteśmy przy zespole muzycznym – nigdy nie oszczędzaj na wyborze kapeli muzycznej. Profesjonalne granie zawsze jest w cenie. Zaplanuj poszukiwania kapeli odpowiednio wcześniej.

Jeśli chcesz znaleźć najlepszy zespół na wesele, Warszawa jest doskonałym miejscem, ale – jak dowiedzieliśmy się od http://www.zespolfiesta.net najlepsze zespoły mają kalendarze zapełnione na wiele tygodni naprzód. Mało jest zatem prawdopodobne, że w ostatniej chwili uda Ci się nakłonić do współpracy taki rozchwytywany zespół na wesele.


Spersonalizuj jak najwięcej akcentów weselnych
Goście chcą mieć poczucie, że zostali zaproszeni na wesele nieprzypadkowo. Mają towarzyszyć nowożeńcom w najważniejszym dniu w ich życiu, zatem warto okazać gościom wdzięczność za ich obecność na weselu. Niech poczują, że cenisz każdego z nich osobna. Miłym akcentem będą wizytówki na stołach czy spersonalizowane upominki wręczane na koniec uroczystości. Można także poprosić gości o wypisanie na ozdobnych kartach porad dla nowożeńców dotyczących powodzenia w małżeństwie – oczywiście żartobliwie i z przymrużeniem oka. Albo zadedykować im bliskie ich sercu piosenki zagrane przez zespół weselny.