Usuwanie cellulitu wodnego

 

We współczesnej medycynie estetycznej ważną rolę odgrywa usuwanie cellulitu. Kraków jest miejscem, gdzie wiele kobiet decyduje się na zabiegi poprawiające urodę.

 

 

Jak usunąć cellulit wodny?
Zabieg usuwania cellulitu wodnego dotyczy nie tylko szczupłych kobiet. Jak twierdzą specjaliści z link w Krakowie, cellulit wodny powstaje poprzez odkładanie się nadmiaru wody w organizmie, zaburza procesy związane z mikrokrążeniem. W usuwaniu cellulitu może pomóc odstawienie leków hormonalnych oraz stosowanie diety z ograniczoną ilością soli. Ponadto należy zwraca
uwagę na składy produktów, które się kupuje. Lekarze z klinik w Krakowie zalecają także picie dużych ilości wody z niską zawartością sodu.

 

Piękne nogi dzięki zabiegom na cellulit, wykonywanych w Krakowie.
Piękne nogi dzięki zabiegom na cellulit.

 

Chcąc usuwać cellulit należy także zadbać o krążenie. Ponadto ciało powinno być swobodne, wolne od ucisków w postaci zbyt obcisłych ubrań. Warto także unikać długiego utrzymywania jednostajnej pozycji ciała w pracy. Istotna jest również właściwa pielęgnacja skóry objętej cellulitem. Pomocne mogą okazać się kosmetyki drenujące pozwalające się pozbyć obrzęków.