Botox w Krakowie

 

Zabiegi kosmetyczne w dzisiejszych czasach są bardzo popularne. Jednym z tych cieszących się największym zainteresowaniem jest botox. Kraków, jako stolica województwa małopolskiego oraz jedno z największych polskich miast, umożliwia wykonanie tego zabiegu w wielu miejscach. Klinika http://drpabianczyk.pl wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom w kwestii zabiegu botoxu w Krakowie.


Czym jest botox?

Botox to w pełni bezpieczny i skuteczny zabieg. Kraków jest jednym z miast, w których kliniki stosują preparaty skutecznie wygładzające zmarszczki mimiczne i przywracające skórze twarzy młodość i świeży wygląd. Do powstawania zmarszczek przyczynia się przede wszystkim praca naszej mimiki, która wywołuje skurcze twarzy, i co za tym idzie – powstawanie fałd skórnych. Niestety, z wiekiem stają się one coraz bardziej widoczne. Tutaj z pomocą przychodzi zabieg botoxu.

 

Istotą botoxu jest podanie niewielkiej dawki toksyny botulinowej na wybrane miejsca twarzy. Czynność ta pozwala na likwidację problemów wywoływanych przez kurczenie się mięśni. Krakowskie kliniki wykonują botox przy zastosowaniu toksyny butolinowej o najwyższej jakości. Jest to toksyna biologiczna wytwarzana przez beztlenową pałeczkę. Stanowi ona najsilniejszą toksynę biologiczną, dlatego też efekty jej zastosowania widoczne są od razu.

Kobieta korzystająca z botoxu w gabinecie krakowskim.
Kobieta korzystająca z botoxu.

W kosmetycznym zastosowaniu toksyna ta ma oczyszczoną postać rozwijająca się w specjalnych warunkach. Botox wykonywany np. w Krakowie gwarantuje trwałe usunięcie zmarszczek. Jest to niesamowicie ważne, gdyż zabieg ten nie należy do najtańszych. Skuteczność i trwałość jest jednak warta tej ceny.