NAUKA I ZABAWA

Spędzanie wolnego czasu z dziećmi w Krakowie, to istny raj dla małych urwisów głodnych wiedzy i nowych doznań. Bo któż z nich słyszał legendy o Szewczyku Dratewce, Smoku Wawelskim, Wieży Mariackiej i Hejnaliście czy też o Lajkoniku. Kraków aż roi się od miejsc, związanych z tradycją, kulturą i sztuką, gdzie mali podróżnicy mogą poznać magię starego Krakowa, i odkryć wiele fascynujących miejsc. Przyjrzyjmy się dokładnie paru z nich.

Lustrzany labirynt

Jeśli lubicie się śmiać i macie duży dystans do swojej osoby, warto wybrać się do Labiryntu Luster. Labirynt składa się z 145 luster o łącznej długości ponad 30 metrów. Na środku labiryntu znajduje się gabinet z krzywymi lustrami i sala Magiczne Oko. Niesamowitą frajdę sprawia kluczenie pomiędzy lustrami i szukanie właściwej drogi do celu. Budzi to ogrom radości, nie tylko wśród dzieci, ale również wśród dorosłych.


Centrum Nauki i Zabawy Klockoland

Klocki LEGO – raj dla każdego malucha. Centrum Nauki i Zabawy Klockoland na blisko 700m2 powierzchni, przygotował małym odkrywcom aż trzy strefy fantastycznej zabawy: strefę kreatywną, warsztatową i interaktywną. Dzieci, podczas zabawy mogą poznać jak zbudowane są różne pojazdy, jak działają roboty, jak buduje się najróżniejsze konstrukcje ect. Jest to niezwykle twórcze miejsce, które rozwija kreatywność i myślenie u naszych pociech.